dom weselny
restauracja
zespół
foto/video
suknie ślubne
moda dla panów
kościół
alkohole i napoje
hotel
dj
samochod
kwiaty
dekoracje
organizacja wesela
zaproszenia
makijaż
fryzjer
jubiler
cukiernia
Zastosuj
Anuluj
Wybierz powiaty.
Najpierw wybierz województwa, jakie chcesz przeszukać!
Wyszukaj firmy oferujące swoje usługi w wybranym przez Ciebie regionie.
Zastosuj
AnulujWskaż interesujący Cię termin w kalendarzu
Wyniki wyszukiwania uwzględnią takze
firmy, które nie prowadzą
własnego terminarza.
Usuń wybór terminu

Zastosuj
Anuluj
ilość wyników na stronie: 10 20 50, sortuj wg: miasto branże termin ocena
www.weselaopoczno.pl - dodatkowe informacje wyczyść kryteria

Regulamin

Regulamin korzystania z portalu „www.zapraszamnawesele.pl”

1) Portal „zapraszamnawesele.pl” wraz z portalami lokalnymi tworzy jedną całość. Niniejszy regulamin obowiązuje zarówno w odniesieniu zarówno do portalu znajdującego się pod adresem www.zapraszamnawesele.pl jak i do stron znajdujących się pod adresami lokalnymi.

2) Strony o adresach lokalnych są połączone pod adresem głównym, tworząc grupę zwaną dalej „Zapraszam na wesele.pl” lub „Portal”.

3)  Właścicielem grupy „Zapraszamnawesele.pl” jest firma Opnet z siedzibą w Opocznie.

4) W skład grupy wchodzą strony podane tutaj. Regulamin oraz Polityka Prywatności Portalu odnosi się zarówno do strony głównej grupy  tj. „www.zapraszamnawesele.pl” jak i do każdej ze stron wchodzących w skład grupy.

5) Korzystanie z usług i możliwości Portalu jest nieodpłatne. Podmioty prowadzące działalność gospodarcza, osoby fizyczne i inni zainteresowani mają możliwość korzystania również z płatnych usług Portalu.

6) Podstawową funkcją Portalu jest funkcja informacyjna. Portal nie ponosi odpowiedzialności za informacje, zamieszczane dane oraz inne treści znajdujące się na łamach strony. Administracja serwisu dokłada szczególnych starań w celu sprawdzenia poprawności zamieszczonych danych i informacji. Zamieszczane informacje o charakterze reklamowym nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Zapraszamnawesele.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść.

7)  Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne materiały są objęte prawami autorskimi. Wykorzystywanie powyższych materiałów może odbywać się wyłącznie za zgodą autora lub Administracji Portalu. Wykorzystanie Powyższych materiałów bez zgody jest naruszeniem prawa autorskiego i może podlegać sankcjom karnym.  

8)  Zamieszczane przez podmioty obce materiały i inne informacje mogą zostać wykorzystane w celu promocji Portalu. W przypadku osób fizycznych lub prawnych korzystających nieodpłatnie z usług Portalu zamieszczenie dowolnych materiałów jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich wykorzystanie w tym celu. W przypadku osób fizycznych lub prawnych korzystających z odpłatnych usług oferowanych przez Portal możliwe jest niewyrażenie zgody do wykorzystania prezentowanych materiałów.  

9)  Osoby fizyczne i prawne niezależnie od zakresu usług z jakiego korzystają mają prawo do edycji swoich danych, aktualizacji lub usunięcia prezentowanych informacji w każdym momencie bez podania przyczyny. Osoby fizyczne i prawne korzystające z płatnych usług Portalu mogą usunąć swoje wpisy w każdym momencie, zgodnie z regulaminem usługi z jakiej skorzystały oraz z zapisami zawartymi w zaakceptowanej umowie o świadczeniu usług reklamowych.

10)  Rejestrując się na stronie głównej Portalu użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze informacyjno – handlowym. Niewyrażanie zgody może być równoznaczne z niemożliwością korzystania z pewnych funkcji Portalu.

11)  Portal oferuje płatne (lub darmowe) usługi o charakterze handlowo - reklamowym. Usługi te objęte są osobnymi regulacjami, przedstawianymi wyłącznie zainteresowanym podmiotom. Regulacje te zawierają w szczególności 1) szczegółowy opis usługi. 2) cenę usługi wraz z okresem jej działania, 3) szczegółowy opis sposobu działania usługi, 4) wymagania techniczne dostarczanych materiałów reklamowych, 5) regulacje prawne i inne istotne informacje mające znaczenie przy zawieraniu umowy o świadczenie usług reklamowych.

12)  Korzystanie z usług płatnych Portalu wiąże się z zawarciem umowy (zlecenia) o świadczenie  usług reklamowych lub akceptacją innego dokumentu stanowiącego podstawę do świadczenia danych usług.

13) Odwiedzając portal Zapraszamnawesele.pl i dodając dane do katalogu, użytkownicy wyrażają zgodę na zbieranie informacji o charakterze statystycznym. Portal ma prawo do wykorzystywania i przetwarzania uzyskanych w ten sposób danych. Zapraszamnawesele.pl oświadcza, że zbierane i wykorzystywane dane mają charakter ogólnych danych statystyczno demograficznych i nie możliwe jest za ich pomocą zidentyfikowanie danego użytkownika.

14)  Odwiedzając i korzystając z Portalu użytkownicy akceptują regulamin oraz politykę prywatności.

15) Regulamin obowiązuje od momentu zamieszczenia do odwołania. Administracja Portalu zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu oraz polityki prywatności bez uprzedniego informowania użytkowników. Każda zmiana w Regulaminie i polityce prywatności obowiązuje od momentu ich opublikowania na łamach Portalu.

 

   Akceptując powyższy Regulamin użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych danych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr. 133, poz. 833, z późn. zm.) oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.02.144.1204).

 

 

     komis        porady        forum        zaproszenia        strony www        lokalne firmy ślubne


 

©2011-2019 ZapraszamNaWesele.pl